peelingi | Prof Sirek | MedCosmetic

peelingi

Idelany sposób na piękną i promienną cerę.

Zabieg z użyciem peelingów medycznych polega na aplikacji jednej lub więcej substancji chemicznych - kwasów, powodujących przyspieszenie odnowy komórkowej. Natychmiastowe i widoczne działanie peelingów polega na złuszczaniu skóry, natomiast działanie długoterminowe powoduje regenerację skóry i produkcję nowego kolagenu. W efekcie skóra staje się nawilżona, przebarwienia rozjaśnione a drobne zmarszczki wygładzone.

Peeling migdałowy

Peeling kwasem migdałowym daje efekt widocznej poprawy płytkich zmarszczek, rozjaśnia przebarwienia powierzchniowe oraz pozapalne. Bakteriobójcze właściwości kwasu migdałowego wpływają na poprawę stanu skóry z trądzikiem pospolitym, zaskórnikami i krostami zapalnymi. Peeling daje natychmiastowy efekt świetlistości i oczyszczenia skóry. Posiada silne działanie rewitalizujące i rozjaśniające. Jest odpowiedni do każdego fototypu skóry i na każdą porę roku. Nie zawiera substancji fotouczulających, dzięki czemu nie powoduje powstawania przebarwień pozabiegowych.

Kwas migdałowy działa synergicznie z innymi, bardziej agresywnymi kwasami jak np.: kwas salicylowy (zwalcza trądzik w fazie aktywnej i blizny potrądzikowe), czy TCA (anti-aging, redukcja przebarwień).

PQ AGE

PQAGE EVOLUTION to innowacyjny peeling ujędrniająco liftingujący do birowitalizacji skóry. to nowa formuła będąca mieszanką TCA ,kwasu kojowego oraz kwasu migdałowego, która wywołuje silną reakcje w najgłębszych warstwach skóry, a zawarty w niej koenzym Q10 działa regenerująco i przeciwzmarszczkowo.

PQAGE EVOLUTION nie powoduje uszkodzeń naskórka. Jest niezwykle bezpieczny nawet dla skóry wrażliwej .Można go stosować cały rok.

Efekty kuracji to natychmiastowe działanie przeciw starzeniowe- poprawa napięcia skóry, rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu-wygładzenie , redukcja zaskórniaków, usunięcie przebarwień.

Zaleca się wykonanie 3-4 zabiegów co 10-14 dni 2 x do roku.

COSMELAN

Cosmelan jest zabiegiem medycznym nowej generacji o silnym działaniu depigmentacyjnym. Kuracja umożliwia skuteczne pozbycie się plam barwnikowych, przywraca skórze gładkość i blask. Stymuluje krążenie w naczyniach włosowatych – daje efekt „nowej skóry”. Działa przeciwstarzeniowo i wyraźnie odmładza skórę. Program terapii jest indywidualnie dopasowany do potrzeb pacjenta i fototypu skóry. Zabieg Cosmelan powoduje kontrolowane, ale mocne złuszczanie i może podrażnić skórę, dlatego ważne jest, by pacjent odpowiednio zaplanował zabieg w czasie.