Przebarwienia - laserowe usuwanie przebarwień | Sirek

Usuwanie przebarwień Laser FRAXEL

Zapomnij o przebarwieniach i odzyskaj zdrowy wygląd skóry!

Bezpieczny i komfortowy zabieg redukujący niedoskonałości skóry powstałe w wyniku działania promieni słonecznych, zmian hormonalnych czy przyjmowania leków. Powoduje uzyskanie jednolitej barwy skóry. Eliminuje brązowe i czerwone przebarwienia posłoneczne, starcze, pozapalne, czy potrądzikowe. 

ZABIEG

Laser frakcyjny CO2, to nowoczesne urządzenie ablacyjne o wszechstronnym zastosowaniu w medycynie estetycznej. Skutecznie zmniejsza widoczność blizn i rozstępów, regeneruję i ujędrnia zwiotczałą skórę, jest niezastąpiony w walce z przebarwieniami.
Technologia wykorzystywana przez laser frakcyjny polega na wytwarzaniu w skórze właściwej niewielkich, kontrolowanych uszkodzeń – rozszczepiona wiązka lasera naświetla wybrany obszar ciała, co pozwala na precyzyjne objęcie zabiegiem tylko właściwych obszarów. W wyniku promieniowania lasera następuje odparowanie i koagulacja tkanek a energia cieplna dostarczana w głąb skóry aktywuje procesy gojenia i wspomaga syntezę kolagenu. W efekcie zabiegu dochodzi do wymiany skóry na nową, zdrową i pozbawioną defektów.

 

OBSZARY ZABIEGU

Zabieg można wykonać każdej partii ciała. Najczęściej jednak zaburzenia pigmentacji pojawiają się w miejscach narażonych na ekspozycję słoneczną, takich jak: twarz,szyja,dekolt,dłonie,ramiona.
Bezpośrednio po zabiegu możliwe jest odczuwanie dyskomfortu podobnego do reakcji po intensywnym opalaniu. Przez okres około tygodnia może utrzymywać się lekki rumień i obrzęk. Często pojawia się również niewielkie zbrązowienie skóry i powierzchowne złuszczanie naskórka, co jest efektem procesu odnowy skóry.

 

EFEKTY

  • Usunięcie zmian pigmentowych. 
  • Rozjaśnienie i ujednolicenie kolorytu.
  • Wygładzenie nierówności.
  • Usunięcie drobnych blizn i uszkodzeń skóry.
  • Poprawa kondycji skóry.

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW

Zmniejszenie intensywności przebarwień widoczne jest już po pierwszym zabiegu. Dla osiągnięcia pełnych rezultatów zaleca się wykonanie serii 2-3 zabiegów, powtarzanych co 3-4 tygodnie. Plan terapii laserowej ustalany jest indywidualnie i zależy od rodzaju, głębokości oraz ilości zmian pigmentowych.