Prof Sirek | MedCosmetic | Klinika Chirurgii Plastycznej

Dr n. med. Janusz Sirek prof. AŚMEDCOSMETIC - Klinika Chirurgii Plastycznej

„Chirurgia plastyczna to nie tylko mój zawód, ale również pasja...“

To także źródło satysfakcji, bowiem usunięcie lub skorygowanie wrodzonego czy nabytego defektu podnosi poczucie własnej wartości,  pomaga uporać się z kompleksami i ograniczeniami, ułatwiając osobiste, towarzyskie i zawodowe spełnienie. Z tego powodu każdy zabieg to dla mnie zarówno problem medyczny wymagający rozwiązania, jak też spotkanie z człowiekiem, jego tęsknotą za pięknem, lepszym życiem, szczęściem...

Za pomocą chirurgii plastycznej nie możemy oszukać natury – możemy ją poprawić, nie możemy oszukać czasu, ale możemy go zatrzymać.

                                              

Chirurgia plastyczna

Oferujemy pełen zakres zabiegów modelujących, odmładzających i korygujących. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie połączone z wykorzystywaniem światowych osiągnieć medycyny sprawia, że wykonujemy zabiegi na najwyższym poziomie. Nawet najbardziej wymagający pacjenci w dążeniu do pięknego ciała wybierają naszą klinikę. 

Najczęściej wykonywane zabiegi:

           Zobacz pełną ofertę zabiegów

Przeszczep włosów S.A.F.E.R.

Nasza klinika jest wiodącym ośrodkiem w Polsce wykonującym nieinwazyjne przeszczepy włosów, a także zagęszczanie brwi w technologii S.A.F.E.R. (Suction Assisted Follicular Extraction and Re-implantation). Metoda ta jest obecnie światowym liderem w zakresie transplantacji włosów. Gwarantuje skuteczność, bezpieczeństwo, komfort i trwały rezultat. 

PRZESZCZEP WŁOSÓW

PRZESZCZEP BRWI

TECHNOLOGIA S.A.F.E.R. 

 

 

Medycyna estetyczna

Wyróżnia nas największe na rynku lokalnym ponad dziesięcioletnie doświadczenie, szerokie spektrum usług, a także innowacyjność stosowanych technik zabiegowych przy użyciu najwyższej jakości certyfikowanych urządzeń medycznych i preparatów. Nasz wysoko wykwalifikowany i wszechstronny zespół specjalistów każdego dnia spełnia oczekiwania Pacjentów w trosce o zdrowy i młody wygląd skóry.

Najczęściej wykonywane zabiegi: 

        Zobacz pełną ofertę zabiegów

Zabiegi trychologiczne

Zadbaj o kondycję skóry głowy i włosów.

Zabiegi trychologiczne wzmacniają włosy i skutecznie eliminują zaburzenia funkcjonowania skóry głowy. Odpowiednia diagnostyka, podczas której trycholog określa rodzaj i stopień nasilenia problemu, umożliwia dobór indywidulanej terapii leczniczej i wspomagającej.

Aktualności