Sympozjum ISAPS | Prof Sirek | MedCosmetic

Sympozjum ISAPS

12 października 2019 Dr Janusz Sirek miał okazję uczestniczyć w sympozjum ISAPS odbywającym się w pięknym mieście znajdującym się w południowo-zachodniowej częsci naszego kraju - w Poznaniu. 

Tematem sympozjum były odmładzanie twarzy i plastyka nosa. W imprezie wzięło udział ponad 120 osób z Polski i krajów sąsiednich.  Zaproszeni prelegenci to:

  • Dr Nazim Cerkes z Turcji (prezydent-elekt ISAPS),
  • Dr Vakis Kontoes z Grecji (przewodniczący Komisji Europejskiej ISAPS),
  • Dr Gianluca Campiglio z Włoch (wiceprezydent ISAPS 2) 

Dr Cerkes wygłosił wykłady na temat pierwotnej i wtórnej rhinoplastyki.  Dr Kontoes przedstawił prelekcje  na temat liftingu twarzy, odmładzania okołooczodołowego i technik minimalnie inwazyjnych. Dr Figure poruszył temat odmładzania twarzy, Dr Campiglio mówił o wtórnej korekcji nosa, plastyce szyjki macicy i brwiach powiek. Lokalni mówcy, Jerzy Kolasiński, Samir Imbrahim (przewodniczący lokalny) i Artur Śliwiński przedstawili swoje doświadczenia dotyczące liftingu MACS, odmładzania twarzy i szyi w osoczu oraz liftingu twarzy.  Organizacja Sympozjum była idealna dzięki staraniom dr Macieja Kuczyńskiego, dr Janusza Sireka (sekretarza krajowego ISAPS na Polskę) i Samira Imbrahima (przewodniczącego lokalnego).

 

Zdjęcia: https://www.ptchprie.pl