Jesteśmy partnerem merytorycznym akcji „Pytaj i czuj się bezpieczna“ | Prof Sirek | MedCosmetic

Jesteśmy partnerem merytorycznym akcji „Pytaj i czuj się bezpieczna“

Dr n. med. Janusz Sirek jest ekspertem w ogólnopolskiej kampanii informacyjnej na rzecz bezpieczeństwa implantów piersi. 

     Celem akcji jest rzetelna informacja i edukacja pacjentek w zakresie świadomości i bezpieczeństwa w tematyce powiększania i rekonstrukcji piersi. 

     Inauguracja odbyła się w Warszawie dnia 21 marca. W wydarzeniu wzięło udział ponad 60 czołowych chirurgów plastyków i onkologów z całej Polski. Lekarzom, którzy zaangażowali się w tę wyjątkową edukacyjną inicjatywę zostały wręczone prestiżowe dyplomy. Nasz specjalista – dr n. med. Janusz Sirek, swą wiedzą i doświadczeniem wspiera akcję „Pytaj i czuj się bezpieczna“. W jego imieniu dyplom odebrał dr n. med. Tomasz Sirek. 

 

Na zdjęciu: redaktor naczelna miesięcznika Cosmopolitan, redaktor Beata Łapińska, 

Prezes Zarządu firmy ArtiMed - Dominika Antepowicz, dr n. med. Tomasz Sirek

 

     Uroczystość połączona była ze szkoleniem, którego prelegentem był gość honorowy - światowej sławy chirurg plastyk dr Patric Tonnard. Tematyka dotyczyła zaawansowanych technik operacyjnych w chirurgii piersi oraz chirurgii twarzy. 

 

     

     Kampania "Pytaj i czuj się bezpieczna" jest szeroko nagłośniona w mediach. Na jej temat ukazało temat wiele publikacji prasowych z udziałem dr n. med. Janusza Sirka w roli eksperta. Między innymi w tytułach takich jak: Cosmopolitan, Shape, Party, czy Eden.