Dr n. med. Janusz Sirek jednym z najsłynniejszych lekarzy w Polsce | Prof Sirek | MedCosmetic

Dr n. med. Janusz Sirek jednym z najsłynniejszych lekarzy w Polsce

Jesteśmy niezwykle dumni z naszego specjalisty - dr n. med. Janusza Sirka, który został uznany za jednego z 27 najsłynniejszych  lekarzy w Polsce.

     W książce autorstwa Dariusza Kortki i Krystyny Bochenek, która miała swoją premierę dnia 20 lutego 2015 r., publikowano zbiór wywiadów, jakie autorzy przeprowadzili z 27 najlepszymi polskimi specjalistami w dziedzinie medycyny i cenionymi badaczami.

     Dr n. med. Janusz Sirek został wyróżniony za swój dorobek zawodowy w dziedzinie chirurgii plastycznej esteteycznej i rekonstrukcyjnej i jako jedyny chirurg plastyk znalazł się w gronie tak wybitnych postaci polskiej medycyny jak prof. Zbigneiw Religa - kardiochirurg, prof. Franciszek Kokot - nefrolog, endokrynolog, prof. Witold Rudowski – chirurg, czy  prof. Cezary Szczylik – onkolog.

     W wywiadzie Doktor Sirek nawiązuje do początków swojej drogi zawodowej, wspomina podjęcie decyzji o wyborze specjalizacji z chirurgii plastycznej, mówi o trudzie zawodu, codziennych rozterkach ale i bezcennej satysfakcji z profesji.

 „Ludzie czy bogowie”, to książka potrzebna nowym pokoleniom lekarzy. I pacjentom, którzy powinni wierzyć, że są naprawdę w dobrych rękach." /red. Dariusz Kortko/

Serdecznie zapraszamy do lektury.