Międzynarodowy kongres chirurgii nosa w Bergamo. | Prof Sirek | MedCosmetic

Międzynarodowy kongres chirurgii nosa w Bergamo.

W dniach 14-17.03.2018r. dr n. med. Janusz Sirek oraz dr n. med. Tomasz Sirek uczestniczyli w VI Kongresie Chirurgii Nosa - Sixth Bergamo Open Rhinoplasty Course.

Bergamo Open Rhinoplasty Course, to najważniejsze wydarzenie z zakresu chirurgii nosa w Europie. Co dwa lata chirurdzy plastyczni z kilkudziesięciu krajów spotykają się aby wymienić doświadczenia w tej bardzo trudnej dziedzinie chirurgicznej. Prelegentami kongresu są zawsze wybitni praktycy i najbardziej uznani chirurdzy plastyczni z całego świata. 

Podczas czterech intensywnych dni wykładów i szkoleń prezentowane były liczne zagadnienia dotyczące chirurgii nosa. Tematyka prelekcji dotyczyła zarówno zabiegów estetycznych - poprawiających wygląd, kształt i proporcje nosa, jak i zaawansowanych technik rekonstrukcyjnych - korygujących zniekształcenia i ubytki powstałe w wyniku urazów, czy przebytych chorób.

Udział w kongresie był dla naszych specjalistów także okazją do ciekawych spotkań, wymiany doświadczeń i wielu inspirujących rozmów z chirurgami plastycznymi z całego świata.

 

Na zdjęciu: dr n. med. Janusz Sirek, dr n. med. Tomasz Sirek,

dr n. med. Tadeusz Witwicki, lek. med. Roman Kufa.