NOWOŚĆ!!! Implanty włosów - rewolucja w walce z łysieniem | Prof Sirek | MedCosmetic

NOWOŚĆ!!! Implanty włosów - rewolucja w walce z łysieniem

Implanty NIDO – innowacyjna metoda zagęszczania włosów. Japońska technika i precyzja. Naturalny i trwały efekt. 

Implantacja NIDO, to bezpieczny, bezbolesny i niezwykle skuteczny zabieg medyczny, który daje natychmiastowy i długotrwały rezultat. To jedyna metoda, która umożliwia zagęszczenie i uzupełnienie ubytków włosów dając naturalny efekt.

Implaty NIDO stosowane są wyłącznie w najlepszych klinikach na świecie. Teraz dostępne również w Polsce - wyłącznie w naszej klinice. 

Czym są implanty NIDO?

Implanty włosów NIDO, to japońska technika i precyzja poparte ponad 40-letnim doświadczeniem. Spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Implanty NIDO są biokompatybilne, wykonane z materiału szeroko wykorzystywanego w medycynie. 

Dla kogo?

Implantacja włosów umożliwia skuteczne rozwiązanie problemu łysienia, utraty gęstości, nadmiernego wypadania, czy ubytków włosów w obrębie blizn zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na umieszczeniu implantu włosa w skórze głowy na odpowiedniej, bezpiecznej głębokości. Struktura włosów oraz ich dostępna gama kolorystyczna, sprawiają, że efekt jest niezwykle naturalny. Włosy po implantacji są mocne, trwałe i niemal nie różnią się od włosów naturalnych.