Usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego Laser pikosekundowy | Prof Sirek | MedCosmetic

Usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego Laser pikosekundowy

NOWA JAKOŚĆ LASERA PIKOSEKUNDOWEGO

TECHNOLOGIA FLAT TOP – Laser pikosekundowy działa w oparciu o innowacyjną technologię ultrakrótkich impulsów o długości liczonej w pikosekundach. Ultrakrótkie impulsy wywołują w tkance falę akustyczną, która skutecznie rozbija pigment. Barwnik zostaje rozproszony na cząsteczki drobniejsze niż w technologii nanosekundowej, a następnie zostaje wchłonięty przez układ immunologiczny i usunięty z organizmu.
Urządzenie w wersji podstawowej emituje światło o długości fali 532 nm – do usuwania tatuaży kolorowych (kolor czerwony i pochodne) i 1064 nm – do usuwania tatuaży ciemnych (kolor czarny i pochodne), co pozwala skutecznie usuwać różne rodzaje tuszu tatuażowego.

 

WSKAZANIA

Pozbycie się tatuaży staje się łatwiejsze, zwłaszcza tatuaży kolorowych, przy zastosowaniu nowoczesnej technologii jaką wykorzystano w laserze pikosekundom.
W naszym gabinecie usuwamy tatuaże wielokolorowe (kolory czarny, brązowy, czerwony, niebieski, zielony, żółty, pomarańczowy), lub jednokolorowe.
Przy pomocy lasera możemy rozjaśnić  obszar tatuażu w celu wykonania covera.
Wykonujemy usuwanie makijażu permanentnego ust i brwi.

 

ZABIEG

Przy zabiegu stosuje się miejscowe znieczulenie.

Profesjonalne tatuaże wymagają około 6-8 zabiegów ponieważ są gęsto podane na jedną głębokość pod skórę. Amatorskie tatuaże wymagają około 4-5 zabiegów. Przerwa między zabiegami powinna trwać 6-8 tygodni.

Liczba koniecznych zabiegów zależy od: ilości oraz kolorów występujących w tatuażu, wielkości, gęstości i typu barwnika, głębokości tatuażu, a także koloru skóry.