Trychologiczne zabiegi światło LED, leczenie skóry | Sirek

Wypadanie włosów Zabiegi Trychologiczne

Zadbaj o kondycję skóry głowy i włosów.

Zabiegi trychologiczne wzmacniają włosy i skutecznie eliminują zaburzenia funkcjonowania skóry głowy. Odpowiednia diagnostyka, podczas której trycholog określa rodzaj i stopień nasilenia problemu, umożliwia dobór indywidulanej terapii leczniczej i wspomagającej.

DIAGNOZA TRYCHOLOGICZNA

Podstawą opracowania indywidualnej terapii leczenia problemów skóry głowy i wypadania włosów jest konsultacja z trychologiem. Podczas spotkania trycholog wykonuje badanie mikrokamerą, które umożliwia dokładną analizę stanu skóry głowy, cebulek i łodyg włosów oraz ocenę schorzeń skóry głowy (łupież, łojotokowe zapalenie skóry głowy, łuszczyca i inne). Pogłębiony wywiad pozwala ustalić przyczyny powstania problemów skóry głowy i wypadania włosów. W trakcie konsultacji trycholog opracowuje odpowiednią, indywidualną terapię leczenia problemów skóry głowy i pielęgnacji włosów. 

ZABIEGI PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW

i innym problemom jak: łojotok skóry głowy, łupież, podrażnienia i stany zapalne skóry głowy ,włosy łamliwe i kruche, zniszczone chemicznie i mechanicznie.

Skuteczne terapie hamujące wypadanie włosów, poprawiające ukrwienie skóry głowy, stymulujące aktywność mieszków włosowych i przyspieszające wzrost włosów:

*Mezoterapia skóry głowy

Mezoterapia igłowa polega na wykonaniu serii mikronakłuć, podczas których do skóry właściwej dostarczane są składniki aktywne, w tym kompleks witamin, aminokwasów oraz specjalnie opracowane peptydy biomimetyczne. Połączenie symulującego działania mikronakłuć oraz bogatych substancji odżywczych, bezpośrednio pobudza naturalne mechanizmy naprawcze skóry i hamuje wypadanie włosów.

Zabieg mezoterapii igłowej skóry głowy ma działanie silnie regenerujące. Skutecznie ogranicza wypadanie i wspomaga odrastanie włosów zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jest to metoda w pełni naturalna i bezpieczna. Zabieg można wykonać przy użyciu wysoko skoncentrowanych koktajli witaminowo-peptydowych, jak również osocza bogatopłytkowgo.

*Osocze bogatopłytkowe PRP

Program biostymulacji komórek opiera się na wykorzystaniu zdolności organizmu do regeneracji. Dzieje się to dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych zawartych w osoczu bogatopłytkowym (Autologiczna Odnowa Komórkowa).Zabieg stosujemy przy  nadmiernym wypadaniu włosów, łysieniu typu męskiego lub w celu wzmocnienia cebulek włosowych iwłosów pozbawionych blasku.

*Peptydowa terapia włosów Dr Cyj Hair Filler.- Unikatowa formuła daje efekt gęstych, mocnych i lśniących włosów.

Peptydowa terapia włosów DR. CYJ Hair Filler, to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich wzrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych.

Zabieg wskazany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Terapię zaleca się w przypadku łysienia androgenowego, spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy. Zabieg wzmacnia także włosy przed i po przeszczepie.

ZABIEGI WSPOMAGAJĄCE LECZENIE SCHORZEŃ SKÓRY GŁOWY

Specjalistyczne kuracje trychologiczne, które skutecznie eliminują problemy skóry głowy takie jak: zapalenie mieszków włosowych, łojotokowe zapalenie skóry głowy, łupież suchy, łupież tłusty, podrażnienia i stany zapalne. 

 

Oczyszczanie skóry głowy – peeling

Peeling jest podstawowym elementem kuracji trychologicznej. Zabieg polega na oczyszczeniu skóry głowy, usunięciu zanieczyszczeń, zrogowaciałego naskórka i wydzieliny łojowej. Profesjonalnie wykonany peeling przygotowuje skórę do wchłaniania składników aktywnych i zwiększa skuteczność terapii. Peeling trychologiczny zaleca się także przed zabiegami iniekcyjnymi na skórę głowy (mezoterapia, osocze bogatopłytkowe, terapia peptywa). 

 

Masaż trychologiczny skóry głowy

Masaż wykonywany jest przy każdym zabiegu. Poprawia ukrwienie skóry głowy i rozluźnia jej napięte partie. Odpowiednio przeprowadzony drenaż usprawnia krążenie limfy i płynów tkankowych w organizmie. Masaż trychologiczny wspomaga wnikanie preparatów aktywnych w głąb skóry.

 

Terapia aktywna

Dobór odpowiednich składników aktywnych jest indywidualnie dopasowany do rodzaju skóry głowy i włosów pacjenta oraz problemu z jakim się zmaga. Podczas zabiegu stosujemy specjalistyczne preparaty trychologiczne, skomponowane na bazie stężonych ekstraktów roślinnych, olejków, witamin, minerałów, aminokwasów, komórek macierzystych, czynników wzrostu oraz alg. 

 

* Po każdym zabiegu włosy są myte i suszone. 

 

ZABIEGI PRZED I PO PRZESZCZEPIE WŁOSÓW ORAZ ZAGĘSZCZANIU IMPLANTAMI NIDO:

Terapie wspomagające zabiegi chirurgii odtwórczej włosa stymulują mikrokrążenie w skórze, co powoduje odżywienie i dotlenienie opuszków włosów. Działają przeciwzapalnie na skórę głowy i zapobiegają utracie włosów. Wzmacniają funkcje ochronne skóry głowy i zabezpieczają przed działaniem czynników zewnętrznych. Regenerują, odżywiają i nawilżają włosy.