Depilacja Laser didowy | Prof Sirek | MedCosmetic

Depilacja Laser didowy

Pożegnaj niechciane owłosienie i ciesz się jedwabiście gładką skórą!

Depilacja laserowa jest najskuteczniejszą metodą umożliwiającą trwałe pozbycie się owłosienia z każdego obszaru ciała. Wykonujemy zabiegi przy użyciu nowoczesnych systemów laserowych, które zapewniają skuteczne, bezpieczne i bezbolesne usuwanie owłosienia. 

ZABIEG

Podczas zabiegu depilacji laserowej mieszki włosowe są precyzyjnie podgrzewane i niszczone za pomocą bipolarnego prądu RF współdziałającego z energią światła. Obszar poddawany zabiegowi jest równocześnie chłodzony, co wpływa na komfort zabiegu i sprawia, że pacjent nie odczuwa dolegliwości bólowych. Procedura nie wymaga rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu można powtócić do codziennych aktywności. 

Obszary zabiegu

Depilację laserową można wykonać na dowolnym obszarze ciała zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Nasze zaawansowane systemy laserowe umożliwiają trwałą, bezpieczną i skuteczną redukcję jasnego i ciemnego owłosienia niezależnie od typu skóry. Najczęściej depilacji poddaje się takie partie ciała jak: twarz (policzki, wąsik, okolica między brwiami), ramiona, plecy, łydki, uda, pośladki, czy brzuch. Usuwanie owłosienia nawet z tak wrażliwych miejsc jak pachy, obszar bikini, czy brodawki jest delikatne i bezbolesne. 

efekty

Celem zabiegu depilacji laserowej jest trwałe uszkodzenie struktur włosa odpowiedzialnych za jego wzrost. W efekcie przeprowadzonej serii zabiegów usunięte zostają nie tylko łodygi włosa widoczne nad skórą, ale przede wszystkim cebulki odpowiadające za ponowny wzrost włosów. Redukcja owłosienia jest zależna od cyklu wzrostu włosa. Należy jednak mieć na uwadze, że tylko włosy będące w fazie wzrostu, ulegają zanikowi pod wpływem działania promieniowania laserowego. 

CZĘSTOTLIWOŚĆ

Ilość zabiegów zależy od koloru włosów, typu włosa i skóry, obszaru ciała. Plan zabiegów ustalany jest indywidualnie podczas konsultacji.