Aktywny remodeling i ujędrnianie | Prof Sirek | MedCosmetic

Aktywny remodeling i ujędrnianie

Światowa innowacja

Stabilizowane kompleksy hybrydowe
Absolutna innowacja w świecie medycyny estetycznej

Modyfikację łańcuchów HA z BDDE zastąpiono unikalnym, nie zawierającym związków chemicznych, termalnym sieciowaniem, które przyczynia się do stabilności strukturalnej i reologicznej. Profhilo® to nie tylko wypełniacz, ale również ultra nowoczesny instrument do odmłodzenia skóry.

ZABIEG

Preparat PROFHILO ® wstrzykuje się specjalną techniką BAP-
BAP Technika (Beauty Aesthetic Points) to pięć specjalnie opracowanych Bio Estetycznych Punktów iniekcji na twarzy, które pozwalają na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia. Zostały wybrane przez badaczy IBSA w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków, siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji.
Technika BAP zarezerwowana do iniekcji preparatu PROFHILO® zapewnia doskonałą dyfuzję preparatu i nadaje odpowiedni efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy.

Odzyskaj młodość w 5 minut

EFEKTY

PROFILO ® wpływa na ogólny wielopłaszczyznowy efekt odmładzający, ale co najważniejsze wyniki badań klinicznych potwierdzają statystyczne oznaczenie zachodzących procesów naprawczych i odmładzających skóry. Już w jeden miesiąc po pierwszej iniekcji PROFHILO® obserwujemy statystycznie istotną poprawę wyniku FVLS (efekt bio-rewolumetryczny), a także ważne uregulowanie mikrowypukłości powierzchni skóry (efekt wygładzenia). Miesiąc po drugiej iniekcji PROFHILO® obserwujemy statystycznie istotne zmniejszenie wyniku WSRS (efekt przeciwzmarszczkowy), oraz znaczną redukcję wszystkich parametrów Profilometru (wskaźnik skuteczności wypełniającej). Bardzo ważnym wskaźnikiem jest istotne obniżenie parametrów Torsiometru wykazujące znaczny wzrost jędrności policzków (aktywność poprawiająca gęstość skóry). PRO FHILO wykazuje statystycznie istotną poprawę głębokiego nawilżenia skóry.

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW

W celu kompleksowego odmłodzenia skóry najczęściej wystarczają 2 zabiegi, w odstępie 30 dni.
W niektórych przypadkach przy bardzo złym stanie skóry zalecane jest wykonanie dodatkowo jednego zabiegu po dwóch miesiącach od ostatniego zabiegu. Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku.W celu dodatkowego wzmocnienia efektu istnieje możliwość wykonać 1-2 zabiegi przypominające rocznie.

Wskazania

Profhilo® jest wskazany do stosowania w skórze twarzy, jak i całego ciała w celu wygładzenia konturów i zmniejszenia wiotkości skóry. Szczególnie polecany jest do stosowania w okolicach w okolicach policzkowo-jarzmowych, podpoliczkowych.

Profhilo® Body  jest wskazany przy obniżonym nawodnieniu skóry, utracie napięcia skóry j i jej kolorytu w okolicach wewnętrznych stron ramion tzw. pelikanów oraz brzucha .