PEELING MEDYCZNY oraz PEELING CHEMICZNY | Prof Sirek | MedCosmetic

PEELING MEDYCZNY oraz PEELING CHEMICZNY

Idelany sposób na piękną i promienną cerę.

Zabieg z użyciem peelingów medycznych polega na aplikacji jednej lub więcej substancji chemicznych - kwasów, powodujących przyspieszenie odnowy komórkowej. Natychmiastowe i widoczne działanie peelingów polega na złuszczaniu skóry, natomiast działanie długoterminowe powoduje regenerację skóry i produkcję nowego kolagenu. W efekcie skóra staje się nawilżona, przebarwienia rozjaśnione a drobne zmarszczki wygładzone.

Peeling migdałowy

Peeling kwasem migdałowym daje efekt widocznej poprawy płytkich zmarszczek, rozjaśnia przebarwienia powierzchniowe oraz pozapalne. Bakteriobójcze właściwości kwasu migdałowego wpływają na poprawę stanu skóry z trądzikiem pospolitym, zaskórnikami i krostami zapalnymi. Peeling daje natychmiastowy efekt świetlistości i oczyszczenia skóry. Posiada silne działanie rewitalizujące i rozjaśniające. Jest odpowiedni do każdego fototypu skóry i na każdą porę roku. Nie zawiera substancji fotouczulających, dzięki czemu nie powoduje powstawania przebarwień pozabiegowych.

Kwas migdałowy działa synergicznie z innymi, bardziej agresywnymi kwasami jak np.: kwas salicylowy (zwalcza trądzik w fazie aktywnej i blizny potrądzikowe), czy TCA (anti-aging, redukcja przebarwień).

PQ AGE

PQAGE EVOLUTION to innowacyjny peeling ujędrniająco liftingujący do birowitalizacji skóry. to nowa formuła będąca mieszanką TCA ,kwasu kojowego oraz kwasu migdałowego, która wywołuje silną reakcje w najgłębszych warstwach skóry, a zawarty w niej koenzym Q10 działa regenerująco i przeciwzmarszczkowo.

PQAGE EVOLUTION nie powoduje uszkodzeń naskórka. Jest niezwykle bezpieczny nawet dla skóry wrażliwej .Można go stosować cały rok.

Efekty kuracji to natychmiastowe działanie przeciw starzeniowe- poprawa napięcia skóry, rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu-wygładzenie , redukcja zaskórniaków, usunięcie przebarwień.

Zaleca się wykonanie 3-4 zabiegów co 10-14 dni 2 x do roku.

RETIX C

To wyjątkowa kuracja na bazie retinolu, witaminy C, antyoksydantów, która sprawdza się w licznych problemach skóry. Stosować można go zarówno w przypadku przebarwień, zmarszczek, problemów z elastycznością skóry, jak i w przypadku trądziku zwyczajnego oraz problemów z poszarzałą, zmęczoną cerą. Można wykonywać przez cały rok.

RETIX.C EYE

To rewitalizujący zabieg na skórę okolicy oczu, który można wykonywać przez cały rok. W składzie zastosowano specjalną molekułę retinolu, która nie powoduje podrażnień, ani złuszczania oraz kwasu ferulowy i floretynę, które wykazują właściwości fotoprotekcji.