"POMARAŃCZOWA SKÓRKA" REDUKCJA CELLULITU | Prof Sirek | MedCosmetic

"POMARAŃCZOWA SKÓRKA" REDUKCJA CELLULITU

Pozbądź się skutecznie cellulitu!!!

Oferujemy skuteczną kurację, na szybkie pozbycie się cellulitu. Zabieg lipolizy iniekcyjnej jest kompleksową terapią łącząca w sobie możliwości redukcji tkanki tłuszczowej wraz z regeneracją i zwiększeniem elastyczności skóry. Aktywne składniki preparatu o działaniu detoksykującym i wygładzającym, napinają skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą.

 

EFEKTY

  • Redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej.
  • Leczenie cellulitu.
  • Regeneracja i zwiększenie elastyczności skóry.

 

ZABIEG

Zabieg lipolizy iniekcyjnej polega na wykonaniu serii mikronakłuć obszarów objętych cellulitem w celu dostarczenia składników aktywnych. Innowacyjny skład preparatu, zawierający m.in. unikalne peptydy biomimetyczne, aminokwasy oraz L – karnitynę, wspomaga rozpad i pobudza spalanie komórek tłuszczowych w tkance podskórnej, stymuluje usuwanie toksyn oraz poprawia mikrokrążenie. Działa detoksykująco i wygładzająco. Napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję. Zabieg może może być stosowany na całe ciało, również do redukcji drugiego podbródka, przywracając napięty owal twarzy.

CZĘSTOTLIWOŚĆ

Zaleca się przeprowadzenie min. 4-5 zabiegów w odstępach dwutygodniowych, a następnie kilka zabiegów przypominających. Program terapii dobierany jest indywidualnie. 
W skutecznej walce z cellulitem polecamy również zabiegi: