Wypełnienie zmarszczek Kwas hialuronowy | Prof Sirek | MedCosmetic

Wypełnienie zmarszczek Kwas hialuronowy

Przywróć młody wygląd swojej twarzy

Wypełniacze są bardzo efektywnymi preparatami podtrzymującymi młody i piękny wygląd. Są to substancje wstrzykiwane w określonej objętości śródskórnie lub podskórnie, które poprzez unoszenie powierzchownych warstw skóry pozwalają na kształtowanie jej powierzchni poprzez korekcję fałdów i zmarszczek oraz korekcję kształtu poszczególnych okolic twarzy, np. kształtu nosa. Zabiegi są dostosowane do Twoich potrzeb, a rezultaty widoczne natychmiast.

KWAS HIALURONOWY

Kwas hialuronowy to najczęściej stosowany produkt wypełniający. Preparat poprzez działanie objętościowe natychmiast po zabiegu spłyca zmarszczki i poprawia objętość tkanek.

Kwas hialuronowy poza działaniem wypełniającym działa od wewnątrz dając efekt silnej stymulacji skóry. Pobudza ją do regeneracji, poprawia gęstość, nawilżenie i elastyczność skóry. Dzięki temu, nawet po jego wchłonięciu zmarszczki są dużo płytsze niż przed zabiegiem.

Kwas hialuronowy jest polisacharydem występującym naturalnie w ludzkim ciele, gdzie łączy z sobą włókna kolagenowe i elastynowe. Jedną z głównych jego cech jest wiązanie wody, dzięki czemu utrzymuje prawidłowe nawodnienie tkanek (jeden gram kwasu hialuronowego może związać około 6l wody).

Ma on również zdolność modulowania stanu zapalnego i usuwania wolnych rodników. Wraz z wiekiem nasz organizm wytwarza coraz mniej naturalnego kwasu hialuronowego, co prowadzi do zwiotczenia skóry i powstania zmarszczek.

EFEKTY

Przy użyciu kwasu hialuronowego można osiągnąć efekty: 

CZĘSTOTLIWOŚĆ

W zależności od wskazań dobieramy różne gęstości preparatu od bardzo delikatnych zawierających małe cząsteczki kwasu po preparaty wolumetryczne. Efekty są natychmiastowe i utrzymują się około 10-12 miesięcy.