dr n. med. Katarzyna Dobija-Kubica | Dr Sirek | MedCosmetic

dr n. med. Katarzyna Dobija-Kubica

specjalista chirurgii ogólnej specjalista chirurgii odtwórczej włosa

 

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Specjalizuje się w zabiegach chirurgii odtwórczej włosa. Jest prekursorem wprowadzania innowacyjnych technik zabiegowych dla osób z problemem łysienia (implanty NIDO, przeszczep S.A.F.E.R,). 

Uczestniczy w najważniejszych krajowych i międzynarodowych (USA, Japonia, WB, Włochy, Francja) konferencjach i sympozjach poświęconych trychologii oraz chirurgii odtwórczej włosa. Jest wykładowcą akademickim i autorką licznych publikacji naukowych dotyczących problemu łysienia. Jest członiekim zarządu i przewodniczącą komisji rewizyjnej ICATA - Międzynarodowego Stowarzyszenia Trichologii Klinicznej i Estetycznej. 

Współpracuje z kliniką chirurgii plastycznej Dr Sirek MedCosmetic, gdzie z powodzeniem przeprowadziła pierwszy w Polsce zabieg z użyciem implantów NIDO, a także wykonała pierwszy w kraju przeszczep brwi w technologii S.A.F.E.R. Obecnie jest autorytetem i jedynym szkoleniowcem w zakresie implantacji włosów NIDO w centralnej części Europy. Jest także jednym z nielicznych w kraju specjalistów certyfikowanych przez francuską firmę Medicamat - producenta urządzenia S.A.F.E.R.

 

Wykonywane zabiegi: 

Dowiedz się więcej o technologii S.A.F.E.R.