Implanty włosów NIDO ® | Prof Sirek | MedCosmetic

Implanty włosów NIDO ®

Implanty NIDO – innowacyjna metoda zagęszczania włosów.
Japońska technika. Naturalny efekt.

Implantacja NIDO, to bezpieczny, bezbolesny i niezwykle skuteczny zabieg medyczny, który daje natychmiastowy i długotrwały rezultat. To jedyna metoda, która umożliwia zagęszczenie i uzupełnienie ubytków włosów dając najbardziej naturalny efekt.

CZYM są implanty NIDO®?

NIDO ®, to wysokiej jakości implanty włosów wykonane z biokompatybilnych materiałów szeroko wykorzystywanych w medycynie. Powłoka włosów wykonana jest z nanosrebra, co chroni przed bakteriami. Implanty włosów Z-type 4 generacji to wynik wieloletnich badań i prób klinicznych. Stosowane w najlepszych Klinikach na świecie, teraz dostępne również w Polsce. Produkowane przez NIDO LTD wyłącznie w Japonii. Posiadają certyfikaty CE, ISO 9001, ISO 13485 (System Zarządzania Jakością dla Wyrobów Medycznych) TGA (Australia).

Dla kogo?

Implantacja włosów umożliwia skuteczne rozwiązanie problemu łysienia, utraty gęstości, nadmiernego wypadania, czy ubytków włosów w obrębie blizn zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jest to idealny zabieg dla osób aktywnych, oczekujących szybkich i trwałych efektów zagęszczania włosów. Implantacja włosów Nido może być przeprowadzona jako samodzielny zabieg, lub w połączeniu z innymi metodami w celu poprawy ich efektywności.

Masz pytanie? Zadzwoń!

+48 502 540 942