Przeszczep włosów efekty, galeria przed i po | Sirek

Galeria Przed/Po

Na zdjęciu widzimy efekt uzyskany u pacjenta w okresie 13 tygodni. Seria zabiegowa składała się z 4 zabiegów wykonywanych co 2 tygodnie. Terapia z wykorzystaniem preparatu DR.CYJ Hair Filler oraz foto biomodulacji światłem LED. Zdjęcie w lewym górnym rogu było wykonane przed pierwszym zabiegiem, poniżej przed trzecim zabiegiem, natomiast to po prawej jest to efekt końcowy po całej kuracji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U pacjentki na fotografii po lewej stronie widnieje łysienie bliźniowaciejące. Widoczny rezultat na zdjęciu po prawej stronie jest zasługą współpracy chirurga odtwórczego włosa oraz trychologa. Po konsultacji u obu specjalistów, pierwsze zostały wykonane dwa zabiegi trychologiczne przygotowujące skórę głowy do zabiegu implantów NIDO mające na celu dokładne jej oczyszczenie, wyciszenie oraz gwarancję lepszego przyjęcia implantów. Zabieg ten składał się z kilku etapów , w tym nałożenia peelingu enzymatycznego, kolejno specjalnego fitoekstraktu oraz sesji foto biomodulacji. Kolejnym etapem było wykonanie implantów NIDO przez dr Katarzynę Dobija-Kubica. Implantacja NIDO to bezpieczny, bezbolesny i niezwykle skuteczny zabieg medyczny, który daje natychmiastowy i długotrwały rezultat. To jedyna metoda, która umożliwia zagęszczenie i uzupełnienie ubytków włosów dając najbardziej naturalny efekt.

 

 

 

 

Zdjęcie po lewej zostało wykonane przed rozpoczęciem zabiegów, natomiast po prawej po skończonej kuracji. U pacjentki zostało wykonane 5 zabiegów mezoterapii igłowej przy użyciu preparatu z firmy revitacare- haircare. Pierwsze trzy zabiegi miały miejsce w odstępach co 2 tygodnie, a kolejne dwa w odstępie miesiąca czasu. Z przyczyn niezależnych nie mogły być wykonane inne bodźce powodujące wzrost oraz rewitalizacje włosa takie jak terapia światłem LED czy też podstawowy zabieg trychologiczny, natomiast otrzymane rezultaty i tak są bardzo zadawalające.