Aquashine BTX | Prof Sirek | MedCosmetic

Aquashine BTX

Peptydowa terapia skóry. Wygładzenie przez rozluźnienie.

Aquashine BTX to produkt nowej generacji, zapewniający kompleksowe rozwiązania w terapii przeciwstarzeniowej skóry twarzy, szyi i dekoltu. Główną zaletą produktu jest jego wielopoziomowe działanie, ma właściwości zarówno regenerujące i odbudowujące, jak i rozluźniające mięśnie w skórze. 

zabieg

Procedura polega na iniekcji preparatu, który aktywnie stymuluje regenerację i odnowę komórkową, poprawiając strukturę skóry. Kompleks peptydowy stabilizuje aktywność mięśni w skórze, rozluźnia włókna mięśni mimicznych, powodując wygładzenie skóry. Zawarty w Aquashine BTX kwas hialuronowy głęboko nawilża skórę oraz wspomaga powolne uwalnianie się i penetrację peptydów, co przedłuża ich działanie. Preparat nie zawiera toksyny botulinowej.

właściwości

  • Rozluźnienie włókien mięśniowych w skórze i włókien mięśni mimicznych, które są zintegrowane ze skórą.
  • Odbudowa i regeneracja - peptydy stymulujące aktywnie regenerują i wypełniają przestrzeń międzykomórkową skóry, poprawiając jej strukturę.
  • Rewitalizacja skóry - kwas hialuronowy występuje w dwóch wielocząsteczkowych postaciach, co zapewnia szybkie nawilżenie skóry i przenikanie peptydów, jak również wspomaga zdolność peptydów do penetracji i przedłuża ich działanie.
  • Kontrola wszystkich procesów anabolicznych i katabolicznych w skórze.

efekty

Już po pierwszym zabiegu skóra staje się wyraźnie wygładzona i odzyskuje blask. Kolejne dwa zabiegi utrwalają działanie kompleksu peptydowego, powodując widoczną redukcję zmarszczek i poprawę elastyczności oraz jędrności skóry. 

częstotliwość zabiegów

Zaleca się wykonanie 3 zabiegów w odstępach 4 tygodniowych. Dla podtrzymania efektu zaleca się dodatkowe 3 sesje w roku - pierwsze dwie z wykorzystaniem produktu Aquashine BTX, trzecia w zależności od wymagań skóry Aquashine lub Aquashine BR. Plan terapii ustalany jest indywidualnie i zależy od rodzaju i potrzeb skóry.