mgr Sylwia Willmann-Ignatowska | Dr Sirek | MedCosmetic

mgr Sylwia Willmann-Ignatowska

specjalista kosmetologii medycznej

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Studia ukończyła w 2008 r. z wynikiem celującym. Od początku swojej pracy zawodowej związana jest z Kliniką Dr Sirek MedCosmetic, gdzie wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Jej wiedzę i umiejętności doceniło także środowisko akademickie. Od wielu lat jest wykładowcą w szkołach wyższych. Prowadzi zajęcia teoretyczne oraz praktyczne. W latach 2009-2013 pełniła funkcję Asystenta  w Katedrze Kosmetologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, od roku 2012 jest wykładowcą w Wyższej Szkole im. J. Tyszkiewicza, gdzie w 2014 r. objęła zaszczytne stanowisko Kierownika Pracowni Kosmetologii.

W ramach działalności naukowej aktualnie prowadzi program badawczy obejmujący zastosowanie lipolizy iniekcyjnej – mezoterapii biomimetycznej w redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej i leczeniu cellulitu.

Jako ekspert i autorytet w swojej dziedzinie, jest także szkoleniowcem i trenerem. Prowadzi kursy z zastosowania technik zabiegowych, takich jak mezoterpia igłowa, czy mikrodermabrazja diamentowo-wodna.

Stale podnosi swoje kompetencje i doskonali umiejętności uczestnicząc w najważniejszych krajowych i międzynarodowych kursach i szkoleniach.

Uznanie wśród Pacjentów zdobyła za swój profesjonalizm, wysokie kwalifikacje oraz umiejętność holistycznego podejścia do problemów natury estetycznej. W swojej praktyce wprowadza innowacyjne metody zabiegowe śledząc najnowsze trendy i osiągnięcia medycyny estetycznej i kosmetologii.

Dyplomy i certyfikaty