dr n. med. Tomasz Sirek | Dr Sirek | MedCosmetic

dr n. med. Tomasz Sirek

Specjalista chirurgii plastycznej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu MSWiA w Katowicach. W maju 2017 r. ukończył specjalizację z chirurgii plastycznej na Oddziale Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Szpitalu Uniwersyteckim Ružinov w Bratysławie. 

Doświadczenie zawodowe doskonali uczestnicząc w licznych stażach i kursach specjalistycznych w renomowanych ośrodkach w kraju i za granicą, m.in. w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, Vivantes Brustzentrum, Vivantes Klinikum Am Urban (Berlin/Niemcy), Cleveland Clinic (Ohio/USA), University of Pittsburgh Medical Center (Pittsburgh/USA), Szpital św. Anny (Brno/Czechy), Reene Clinic (Istambuł/Turcja).

Od 2011 r. jest zatrudniony w Szpitalu Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w Bielsku-Białej na stanowisku młodszego asystenta. Od 2012 r. współpracuje z Kliniką Chirurgii Plastycznej MedCosmetic. 

W 2015 r. uzyskał tytuł doktora nauk medycznych, na podstawie rozprawy doktorskiej pt.: „Analiza zmian skórnych usuniętych w Szpitalu Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w latach 2009-2012“

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Międzynarodowej Konfederacji Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej  i  Estetycznej IPRAS, gdzie od 2014 r. pełni funkcję Narodowego Delegata IPRAS Trainees Association.

 

         

 

Dyplomy i certyfikaty